OFERTA

W ramach czesnego oferujemy naszym przedszkolakom:

• Nauka języka angielskiego

Już od najmłodszych lat uczymy dzieci języka angielskiego w sposób dostosowany do ich możliwości. W tym wieku dzieci szybko uczą się poprzez zabawę. Poznają nowe słowa, całe zwroty, zapamiętują słowa wierszyków i piosenek. Daje im to możliwość łatwego startu w szkole.

• Zajęcia z logopedą

Okres przedszkolny to najodpowiedniejszy moment aby rozpocząć naukę poprawnej wymowy. Poprzez grupowe zajęcia z logopedą dzieci uczą się mówić poprawnie i doskonalić wymowę. Wszelkie wady wymowy wyłapywane są szybko przez specjalistę co umożliwia ich wyeliminowanie zanim przedszkolak utrwali niepoprawne wyrażanie się. Jest to też czas na ćwiczenie języka i całego aparatu mowy.

• Gimnastyka korekcyjna

Żyjemy w czasach, gdzie większość dzieci rozpoczynających szkołę podstawową ma wadę postawy. Dzieci nieprawidłowo siedzą, stoją, garbią się. Ma to ogromny wpływ na ich zdrowie fizyczne. Gimnastyka korekcyjna jest kierowana głównie do dzieci młodszych nie wymagających jeszcze postępowania rehabilitacyjnego, są to dzieci przedszkolne, u których wady postawy są wynikiem słabego umięśnienia lub nieprawidłowego nawyku utrzymania postawy ciała. Naszym celem jest kształtowanie nawyku prawidłowej postawy oraz prawidłowego stawiania stóp w chodzie i biegu, zwiększanie wytrzymałości i siły mięśniowej oraz korygowanie płaskostopia.

• Rytmika

Zajęcia z rytmiki wpływają na ogólny rozwój psychomotoryczny dzieci. Rozwijają ich słuch muzyczny, kreatywność, wrażliwość, poczucie rytmu. Dzieci uczą się muzyki poprzez ruch. Poznają dźwięki, instrumenty, tonacje. Ćwiczą pamięć wzrokową i słuchową, poprawiają koordynację ruchową. Jest to bardzo ważne w dalszym rozwoju dzieci, rzutuje na ich cała edukację.

• Codzienna gimnastyka

Dzieci uwielbiają ruch. Jest to ich naturalna potrzeba i nie można jej wyciszać Codzienna poranna gimnastyka pozwoli wszystkim przedszkolakom rozciągnąć ciało i nabrać energii do intensywnej nauki i zabawy w ciągu dnia.

• Opieka psychologa i pedagoga

Zapewniamy wszystkim naszym wychowankom opiekę zarówno psychologa jak i pedagoga. Niezależnie, czy dziecko potrzebuje wsparcia z powodu trudności w pewnym zakresie, czy też jego problemy wynikają z wyjątkowych uzdolnień, każde otrzyma pomoc doraźną lub długotrwałą – w zależności od potrzeb.

• Zajęcia terapeutyczne

Dodatkowo oferujemy zajęcia z elementami arteterapii, muzykoterapii, bajkoterapii – w zależności od potrzeb i zainteresowań wychowawcy wraz ze specjalistami dobiorą odpowiednie zajęcia dla przedszkolaków aby rozwijały się równomiernie przez cały okres pobytu w przedszkolu.

Oferta zajęć dodatkowych

Poza czesnym oferujemy również pakiet zajęć dodatkowych dodatkowo płatnych. Rodzaj zajęć dodatkowych zależą od Państwa preferencji i możliwości przedszkola. Do wyboru mamy zajęcia z karate, tańców, pływania, robotyki, programowania.